fbpx

Jak postupovat, když Vám zakoupené zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit v zákonné 14 denní lhůtě?

Při nákupu přes internetový obchod máte dle občanského zákoníku jako spotřebitel právo zboží do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu zboží vyměnit, nebo zboží vrátit a žádat o vrácení peněz na Váš BU.

Právo vrátit nebo vyměnit zboží do 14 dnů od převzetí zboží máte jen při nákupu přes internetový obchod. Neplatí pro nákupy v našich prodejnách, na prodejnách/odběrném místě má zákazník dostatek času koupi vyhodnotit. Pokud se rozhodnete i přes koupi na prodejně zboží vrátit, je možné po dohodě zboží vyměnit za jiné ve stejné hodnotě. Vrácení peněz po vyzvednutí či zakoupení na prodejně není možné.
O průběhu výměny nebo vrácení zboží vás budeme samozřejmě informovat emailem.

Jak nám zboží vrátit?

Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.
Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište číslo vašeho účtu. Peníze budou obratem odeslány na váš účet. Peníze za zboží i poštovné Vám zašleme na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 7mi dnů od doručení zboží na naši adresu (pokud není shon peníze vracíme obratem).

Zasílejte na adresu:

   ,,VRÁCENÍ ZBOŽÍ,,
    Marcela Úlehlová
Opavská 209/69
Píšť 747 18

Neposílejte zboží pro vrácení na dobírku. Zboží nebude přebráno a zásilka odejde zpět odesílateli.

Původní balení zboží
Obal není věcí nákupu ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení.

Výměna zboží

Pokud Vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí Vám velikost nebo se Vám nelíbí barva apod.), pošlete nám zboží zpět.
Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete zboží vyměnit: značka, model, barva, velikost – ukázat příklad.
Zboží Vám vyměníme a obratem pošleme. 

Adresa pro zasílání zboží:

     ,,VÝMĚNA ZBOŽÍ,,
    Marcela Úlehlová
Opavská 209/69
Píšť 747 18

Neposílejte zboží pro vrácení na dobírku. Zboží nebude přebráno a zásilka odejde zpět odesílateli.